Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
Σάββατο 25 Οκτωβρίου
Α1 ΕΠΣΗ - Α΄ Όμίλος
3μ.μ
Ανάληψη- Ασίτες: Ι. Κουράκης, Γ. Παπαδακάκης, Μ.Κ Γαρεφαλάκης
4.15 μ.μ
Ηρακλής/Θέρισος- Αλμυρός: X. Κρασαγάκης, Χ. Χανιωτάκης, Θ.Α Αδαμάκης
Α1 ΕΠΣΗ – Β΄ Όμιλος
4μ.μ
ΕΓΟΗ- Αγία Βαρβάρα: Ι. Πολυχρονάκης, Ι. Μαυραντωνάκης, Γ. Περτσελάκης
Α2 ΕΠΣΗ
3μ.μ
Ραύκος- Ομόνοια: Α. Στραντζαλίδης, Γ. Κουναλάκης, Ε.Ι Βασάκης
Τύλισος- Δαφνές: Γ. Πατεμτζής, Ζ. Σηφάκης, Δ. Μαστορίδης
6.30 μ.μ
Εθνικός- Ελπίδες: E. Χαραλαμπάκης, Κ.Ν Γαρεφαλάκης, Ε. Χατζογιάννης
Β΄ΕΣΠΗ – Α΄Όμιλος
3μ.μ
Ηρακλής Νιπιδιτού- Πόρος: Μ. Ε Σφακιανάκης, Ν. Μερκουλίδης, Γ. Καμπιτάκης
Γούβες- Μοχός: Θ.Ζ Αδαμάκης, Πατεράκης, Κασαπάκης
Β΄ΕΠΣΗ – Β΄ Όμιλος
3μ.μ
Αθλόπολις- Κορφές: Σ. Στεφανίδης, Π. Τοπαλίδης, Κ.Ζ Κουγιουμιτζάκης
Ασήμι – Κόρακας: Ε.Γ Βασάκης, Ε. Παπαδοσπυριδάκης, Μ. Λαδομένος
Πυργιώτισσα- Ολυμπιακός Μαλεβιζίου: Ν. Σπινάκης, Κ. Δρακουλάκης, Σ. Ελευθεράκης
Γ΄ ΕΠΣΗ
3μ.μ
Γοργολαϊνι- Ποσειδώνας: Δ. Σφακιανάκης, Α. Χαροκόπος, Γ. Παπαδάκης
Κεραυνός Παρτίρων- Γωνιές: Γ. Λαλιώτης, Γ. Σαρρής, Γ. Τσικνάκης
Νέοι Μινωικής- Πυργού: Κ. Σαβουϊδάκης, Ν. Γιαλαμάς, Ρ. Κυριακίδης
Νέοι Ηροδότου- Νέοι Αστέρα Μυρτιάς: Ε.Γ Ζερβάκης, Α. Βιτσαξάκης, Α. Μοχιανάκης
Κυριακή 26 Οκτωβρίου
Α1 ΕΠΣΗ – Ά Όμιλος
3μ.μ
Α.Ε.Κατσαμπά- Ρούβας: Μ. Βισκαδούρος, Γ. Κουναλάκης, Α. Μαυραντωνάκης
Μοίρες- ΠΑΝΟΜ: Φ. Παπαδάκης, Θ.Ζ Αδαμάκης, Σ. Στεφανίδης
Δόξα Γαλιάς- Μινωική: Κ. Παπαδόπουλος, Ι. Δασκαλάκης, Κ. Τρουλινός
Α1 ΕΠΣΗ – Β΄ Όμιλος
3μ.μ
Αστέρας Μυρτιάς- Ρωμανός: Ε. Μανδαλενάκης, Φ. Λιανδράκης, Α. Χαροκόπος
Α.Ο.Τυμπακίου- ΠΟΑ: Γ. Φουκάκης, Β. Νικολακάκης, Ι. Πολυχρονάκης
Κόροιβος- Ο.Φ.Α: I. Μουρτζάκης, Ν. Φερετζάκης, Γ. Καρατζάς
Α2 ΕΠΣΗ
3μ.μ
Δεμάτι- Κεραυνός: Γ. Ξυπάκης, Ε. Γαρεφαλάκης, Δ. Χναράκης
Λίντο- Φαιστός: Ν. Γιαλαμάς, Ε. Χριστουλάκης, Σ. Ελευθεράκης
Γόρτυς- Ατρόμητος: Χ. Χανιωτάκης, Σ. Παξιμαδάς, Γ. Λαλιώτης
Μεταξοχώρι- Ανθεστίων: Γ. Ζαχαριουδάκης, Γ. Περτσελάκης, Ρ. Κυριακίδης
Χερσόνησος- Μαραθώνας: Ι. Μαυραντωνάκης, Ν. Σταυρακάκη, Θ.Α Αδαμάκης
Β΄ ΕΠΣΗ – Α΄ Όμιλος
12μ.
Κουνάβοι – Νέοι Εργοτέλη: Ν. Φερετζάκης, Ι. Μουρτζάκης
Δίας- Διαγόρας: Ε. Χαραλαμπάκης, Π. Θέμελη, Α. Κασαπάκης
3μ.μ
Δωριέας- Γαρίπα: Κ.Μ Γαρεφαλάκης, Α. Καραγιάννης, Ν. Κούρπας
Μονοφάτσι- Τριτωνία: Γ. Σαρρής, Μ. Φορτετσανάκης, Σ. Σαβουϊδάκης
6μ.μ
Α.Ο.Καμινίων- Βόνη: Σ. Γρύλλου, Γ. Πλαϊτης, Χ. Βλάχος
Β΄ ΕΠΣΗ – Β΄ Όμιλος
11 π.μ
Αναγέννηση Δυτ. Πρ. – Ερμής: Γ. Σαρρής, Δ. Σφακιανάκης, Γ. Παπαδάκης
3μ.μ
Ελλάνιος Δαίδαλος- Άγιος Δημήτριος: Κ.Ν Γαρεφαλάκης, Ν. Μπρούκερ, Α. Βιτσαξάκης
Δαμάστα- Χαραυγή: Ε. Τζανακάκης, Ι. Κουράκης, Κ. Σαβουϊδάκης
Παλιανή 2008- Δειλινά: Δ. Μαστορίδης, Σ.Κ Κουγιουμιτζάκης, Α. Μοχιανάκης
Γ΄ ΕΠΣΗ
12μ.
Ποταμιές- Δόξα Μασταμπά: Ε. Παπαδοσπυριδάκης, Χ. Βλάχος, Κ. Δρακουλάκης
3μ.μ
Πήγασος- Ίνι: Ν. Μερκουλίδης, Γ. Παπαδακάκης, Γ. Καμπιτάκης
Νέοι Αλμυρού Αθλόπολις/Νέοι Μοιρών: Μ. Πατεράκης, Ι.Ε Βασάκης, Λαδομένος