ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου:
Σάββατο 1 Νοεμβρίου
Α1 ΕΠΣΗ
Α΄ Όμιλος
3μ.μ
Αλμυρός- Μινωική: Γ. Φουκάκης, Ε. Τζανακάκης, Σ. Στεφανίδης
Ανάληψη- ΑΕΚ: Ι. Μαυραντωνάκης, Θ.Ζ Αδαμάκης, Σ. Γρύλλου
Β΄ Όμιλος
3μ.μ
Αστέρας Μυρτιάς- ΕΓΟΗ: Γ. Κουναλάκης, Μ. Παπαδάκης, Ν. Μερκουλίδης
Α2 ΕΠΣΗ
3μ.μ
Κεραυνός- Εθνικός: Ι. Πολυχρονάκης, Δ. Μαστορίδης, Γ. Ζερβάκης
Ατρόμητος- Τύλισος: Β. Νικολακάκης, Β. Πατεράκης, Χ. Βλάχος
Μαραθώνας- Δαφνές: Χ. Κρασαγάκης, Σ. Ελευθεράκης, Ρ. Κυριακίδης
Β΄ ΕΠΣΗ
Α΄ Όμιλος
3μ.μ
Νέοι Εργοτέλη- Πόρος: Μ. Σταυρακάκη, Α. Καραγιάννης, Α. Βιτσαξάκης
Γαρίπα- Ηρακλής Νιπ.: Φ. Παπαδάκης, Γ. Παπαδακάκης, Γ. Τσικνάκης
Μοχός- Δίας: Δ. Μαυρουδής, Μ.Μ Σφακιανάκης, Ν. Μπούκερ
Γ΄ ΕΠΣΗ
3μ.μ
Ποσειδώνας- Πήγασος: Ι. Δασκαλάκης, Σ.Κ Κουγιουμιτζάκης, Α. Δρακάκης
ΠΟΗ- Νέοι Μινωικής: Ε. Παπαδοσπυριδάκης, Θ. Κανδεράκης, Κ. Καμπιτάκης
Κυριακή 2 Νοεμβρίου
Α΄ Όμιλος
3μ.μ
Ασίτες- Ηρακλής/Θέρισος: Ε. Μανδαλενάκης, Α. Δασκαλάκης, Μ. Σταυρακάκη
ΠΑΝΟΜ- Δόξα Γαλιάς: Ι. Μουρτζάκης, Α. Μαυραντωνάκης, Δ. Μαυρουδής
Ρούβας- Μοίρες: Ε. Χαραλαμπάκης, Φ. Λιανδράκης, Κ. Τρουλινός
Β΄ Όμιλος
3μ.μ
Ρωμανός- Ζαρός: Γ. Ζαχαριουδάκης, Β. Νικολακάκης, Ν. Σταυρακάκη
ΠΟΑ- Κόροιβος: Α. Στραντζαλίδης, Ι. Δασκαλάκης, Ε. Γαρεφαλάκης
Αγία Βαρβάρα- Α.Ο Τυμπακίου: Χ. Χανιωτάκης, Ε.Μ Σφακιανάκης, Θ.Α Αδαμάκης
Α2 ΕΠΣΗ
3μ.μ
Λίντο- Δεμάτι: Ι.Γ Βασάκης, Κ. Σιναδυνάκης, Κ. Κούρα
Φαιστός- Ραύκος: Ε. Φλουρής, Γ. Σαρρής, Θ. Κανδεράκης
Ελπίδες- Γόρτυς: Κ. Παπαδόπουλος, Δ. Θέμελη, Κ.Ζ Κουγιουμιτζάκης
Ομόνοια- Μεταξοχώρι: Κ.Μ Γαρεφάλάκης, Φ. Παπαδάκης, Γ. Χαιρέτης
Ανθεστιών- Χερσόνησος: Μ. Βισκαδούρος, Γ. Παπαδακάκης, Α. Χαροκόπος
Β΄ ΕΠΣΗ
Α΄ Όμιλος
12μ.
Διαγόρας- Κουνάβοι: Ν. Γιαλαμάς, Κ. Σαβουϊδάκης, Γ. Παπαδάκης
3μ.μ
Βόνη- Δωριέας: Γ. Κουναλάκης, Ε. Χατζόγιαννης, Κ. Καμπιτάκης
Τριτωνία- Α.Ο.Καμινίων: X. Kρασαγάκης, Ι. Μπεκιράκης, Δ. Χναράκης
Γούβες- Μονοφάτσι: Δ. Μαστορίδης, Ε. Παπαδοσπυριδάκης, Σ.Ζ Κουγιουμιτζάκης
Β΄ Όμιλος
11 π.μ
Κορφές- Ερμής Ατσαλένιου: Ν. Φερετζάκης, Κ.Ν Γαρεφαλάκης, Π. Τοπαλίδης
Άγιος Δημήτριος- Αναγέννηση Δυτ. Πρ: Ν. Σταυρακάκη, Γ. Πλαϊτης, Κ. Σαβουϊδάκης
Δειλινά- Ελλάνιος Δαίδαλος: Φ. Λιανδράκης, Ζ. Σηφάκης, Σ. Ελευθεράκης
3μ.μ
Χαραυγή- Αθλόπολις: Γ. Καρατζάς, Ε. Γ Βασάκης, Μ. Λαδωμένος
Κόρακας- Δαμάστα: Ν. Σπινάκης, Α. Κασαπάκης, Κ. Κασαπάκης
Ολυμπιακός Μαλ. – Παλλιανή 2008: Σ. Γρύλλου, M. Φορτετσανάκης, Δ. Φλώρος
Ασήμι- Πυργιώτισσα: Γ. Περτσελάκης, Ν. Κούρπσα, Α. Μοχιανάκης
Γ΄ΕΠΣΗ
11.30 π.μ
Γωνιές- Νέοι Ηροδότου: Κ. Σιναδυνάκης, Μ. Βισκαδούρος, Χαροκόπος
12μ.
Ποταμιές- Γοργολαϊνι: Μ. Πατεράκης, Χ. Βλάχος, Α. Βιτσαξάκης
Ίνι- Κεραυνός Παρτίρων: Γ. Ζερβάκης, Ν. Μερκουλίδης, Ρ. Κυριακίδης
3μ.μ
Πυργού- Νέοι Αλμυρού /Αθλόπολις: Γ. Λαλιώτης, Γ. Πλαϊτης, Σ. Σαβουϊδάκης
Νέοι Μοιρών- Νέοι Αστέρα Μυρτιάς: Δ. Σφακιανάκης, Μ.Μ Σφακιανάκης, Π. Τοπαλίδης